Zarząd ZEiRP RP

W skład Prezydium Zarządu Wojewódzkiego wchodzą:

  1. Jerzy Kurek – Prezes Zarządu Wojewódzkiego - tel. 796 691 697
  2. Jerzy Żelazny – V-ce Prezes Zarządu Wojewódzkiego - tel. 602 336 495
  3. Zbigniew Nobis – V-ce Prezes Zarządu Wojewódzkiego - tel. 509 387 958
  4. Stanisław Woś – Sekretarz – tel. 604 955 998
  5. Ewa Kędzior – Skarbnik – tel. 608 495 339
  6. Wiesław Woszczyna – członek prezydium

Członkowie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego:

  1. Grzegorz Jankowski – Koło Busko
  2. Jerzy Janowski – Koło Jędrzejów
  3. Paweł Cabala – Koło Kazimierza Wielka
  4. Zbigniew Pałosz – Koło Końskie
  5. Waldemar Skubisz – Koło Sandomierz
  6. Sławomir Litwiński – Koło Skarżysko
  7. Jarosław Wleciał – Koło Pińczów
  8. Piotr Patraś – Koło Opatów
  9. Jarosław Pławski – Koło Staszów
  10. Albrych Jan – Koło Włoszczowa

Komisja Rewizyjna Oddziału Wojewódzkiego

  1. Jacenty Socha – Przewodniczący Koło Kielce tel. 663 770 428
  2. Zbigniew Serafin – Wiceprzewodniczący Koło Kielce
  3. Czesław Szmalec – Członek Koło Skarżysko-Kam.

Prezesi Honorowi Oddziału Wojewódzkiego

  1. Jan Nowak – Prezes Honorowy Koło Kielce
  2. Marian Oksiński – Prezes Honorowy Koło Kielce

W skład Komisji Socjalnej powołanej decyzją nr 161/2019 przez Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Kielcach do spraw podziału funduszu socjalnego i rozpatrywania wniosków o przyznanie świadczeń socjalnych dla emerytów i rencistów z terenu woj. świętokrzyskiego wchodzą:

  1. Zbigniew Serafin- Członek Koła Nr 7 Kielce.
  2. Jerzy Żelazny - Członek Koła Nr 7 Kielce.
  3. Grzegorz Jankowski - Członek Koła Nr 9 Busko-Zdrój.
  4. Wiesław Stachowicz - Członek Koła Nr 9 Busko-Zdrój.
  5. Jerzy Janowski - Członek Koła Nr 5 Jędrzejów.
  6. Marek Syposz - Członek Koła Nr 5 Jędrzejów.
  7. Paweł Cabala - Członek Koła Nr 1 Kazimierza Wielk.
  8. Jolanta Rogowska - Członek Koła Nr 1 Kazimierza Wielka.
  9. Tadeusz Nowakowski- Członek Koła Nr 8 Końskie.
  10. Zbigniew Pałosz - Członek Koła Nr 8 Końskie.
  11. Adam Kwaśniak – Członek Koła Nr 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  12. Tomasz Dadia – Członek Koła Nr 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  13. Artur Szwagierczak – Członek Koła Nr 6 w Opatowie.
  14. Henryk Szymański – Członek Koła Nr 3 w Pińczowie.
  15. Jarosław Wleciał – Członek Koła Nr 3 w Pińczowie.
  16. Waldemar Skubisz – Członek Koła Nr 11w Sandomierzu.
  17. Tomasz Lis – Członek Koła Nr 11w Sandomierzu.
  18. Lucjan Sadło – Członek Koła Nr 4 w Starachowicach.
  19. Zbigniew Nobis – Członek Koła Nr 4 w Starachowicach.
  20. Sławomir Litwiński – Członek Koła Nr 13 Skarżysko-Kamienna.
  21. Jerzy Walerowicz– Członek Koła Nr 13 Skarżysko-Kamienna
  22. Dariusz Ciemiński – Członek Koła Nr 12 w Staszowie.
  23. Wojciech Glibowski – Członek Koła Nr 12 w Staszowie.
  24. Zbigniew Kowalski – Członek Koła Nr 2 we Włoszczowie.
  25. Jarosław Eliasz – Członek Koła Nr 2 we Włoszczowie.
  26. mgr Agnieszka Zając – Pracownik Wydziału Kadr KW PSP Kielce prowadzący sprawy socjalne Emerytów i Rencistów Pożarnictwa z terenu woj. świętokrzyskiego.
 
 
We support Ukraine and condemn war. Push Russian government to act against war. Be brave, vocal and show your support to Ukraine. Follow the latest news HERE