Zarząd ZEiRP RP

W skład Prezydium Zarządu Wojewódzkiego wchodzą:

  1. Jerzy Kurek - Prezes Zarządu Wojewódzkiego - tel. 796 691 697
  2. Jacenty Socha - V-ce Prezes Zarządu Wojewódzkiego – tel. 663 770 428
  3. Jerzy Żelazny - Sekretarz – tel. 602 336 495
  4. Ewa Kędzior - Skarbnik – tel. 608 495 339
  5. Grzegorz Jankowski – Koło Busko-Zdrój
  6. Józef Kędziora – Koło Opatów

Członkowie Zarządu Wojewódzkiego:

  1. Jan Nowak – Prezes Honorowy Koło Kielce
  2. Marian Oksiński – Prezes Honorowy Koło Kielce
  3. Jerzy Janowski – Koło Jędrzejów
  4. Marian Stoczkiewicz – Koło Kazimierza Wielka
  5. Zbigniew Pałosz – Koło Końskie
  6. Waldemar Skubisz – Koło Sandomierz
  7. Sławomir Litwiński – Koło Skarżysko
  8. Zbigniew Nobis – Koło Starachowice
  9. Wiesław Woszczyna – Koło Staszów

Wojewódzka Komisja Rewizyjna

  1. Piotr Downarowicz – Przewodniczący Koło Busko – Zdrój
  2. Zbigniew Serafin – Wiceprzewodniczący Koło Kielce
  3. Henryk Szymański – Sekretarz Koło Pińczów
  4. Czesław Szmalec – Członek Koło Skarżysko-Kam.

W skład Komisji Socjalnej do spraw podziału funduszu socjalnego i rozpatrywania wniosków o przyznanie świadczeń socjalnych dla emerytów i rencistów z terenu woj. świętokrzyskiego wchodzą:

  1. Zbigniew Serafin- Członek Koła Nr 7 Kielce
  2. Jerzy Żelazny - Członek Koła Nr 7 Kielce
  3. Grzegorz Jankowski - Członek Koła Nr 9 Busko-Zdrój.
  4. Wiesław Stachowicz - Członek Koła Nr 9 Busko-Zdrój.
  5. Jerzy Janowski - Członek Koła Nr 5 Jędrzejów.
  6. Paweł Cabala - Członek Koła Nr 1 Kazimierza Wielka.
  7. Jolanta Rogowska - Członek Koła Nr 1 Kazimierza Wielka.
  8. Tadeusz Nowakowski- Członek Koła Nr 8 Końskie.
  9. Adam Kwaśniak – Członek Koła Nr 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  10. Zbigniew Bugajski – Członek Koła Nr 10 w Ostrowcu Świętokrzyskim.
  11. Artur Szwagierczak – Członek Koła Nr 6 w Opatowie.
  12. Henryk Szymański – Członek Koła Nr 3 w Pińczowie.
  13. Waldemar Skubisz – Członek Koła Nr 11w Sandomierzu.
  14. Lucjan Sadło – Członek Koła Nr 4 w Starachowicach.
  15. Sławomir Litwiński – Członek Koła Nr 13 Skarżysko-Kamienna.
  16. Dariusz Ciemiński – Członek Koła Nr 12 w Staszowie.
  17. Wojciech Glibowski – Członek Koła Nr 12 w Staszowie.
  18. Jacek Albrycht – Członek Koła Nr 2 we Włoszczowie.
  19. Wiesław Olczyk – Członek Koła Nr 2 we Włoszczowie.
  20. mł. bryg. Beata Muszczak – Z-ca Naczelnika Wydziału Kadr KW PSP w Kielcach.
  21. mgr Agnieszka Zając – Pracownik Wydziału Kadr KW PSP Kielce prowadzący sprawy socjalne Emerytów i Rencistów Pożarnictwa z terenu woj. świętokrzyskiego.
 
 
www.000webhost.com